"Коли ти атакуєш елемент системи виживання противника - його ядерну тріаду - це означає, що рівень ризику зростає. Бо ніхто не знає, як саме відреагує інша сторона"
У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
Під загрозою Бахмут та Слов'янськ
Після атак на Лисичанськ окупанти, швидше за все, почнуть наступ на Сіверськ. Але можуть розвинути серйозніші атаки на Бахмут чи Слов'янськ.
Аналіз від американського Інституту вивчення війни – у матеріалі Інформатора.
Українські війська продовжуватимуть бойовий відхід у бік траси Е40, яка пролягає зі Слов’янська через Бахмут у бік Дебальцевого. Чи виберуть вони оборону навколо Сіверська – незрозуміло. Генштаб України підтвердив, що російські війська захопили Золотарівку та утримують позиції навколо Верхньокам'янки. Ворог проводив розвідку на напрямку Василівка-Берестове. ЗСУ відбили російські штурми біля Мазанівки. Окупанти намагаються покращити свої тактичні позиції навколо Авдіївки та продовжують обстріли та авіаудари по українських позиціях. Українські захисники відбили російську атаку на Прудянку. Російські сили на північний захід від міста Харкова зосередилися на утриманні своїх поточних позицій. Вони продовжують обстрілювати об’єкти цивільної та військової інфраструктури в місті Харкові та прилеглих населених пунктах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.