Головна
Україна
Події
08:24, 13 Червня
Информатор UA

Интро

Російські війська намагаються оточити Лисичанськ. Противник зруйнував два мости через Сіверський Донець.  Короткий аналіз від американського Інституту вивчення війни – у матеріалі Інформатора.  Російські війська продовжували наземні штурми в Сєвєродонецьку та його околицях під прикриттям потужного артилерійського вогню, їм не вдалося встановити повний контроль над містом. Українські війська зберігають контроль над промисловою зоною "Азот". Окупанти зруйнували два мости через річку Сіверський Донець між Сєвєродонецьком і Лисичанськом. На думку аналітиків, росіяни розраховують, що зможуть прорватися або в районі Тошківки, або з Попасної на північ і оточити Лисичанськ або атакувати його з західного берега Сіверського Дінця. Противник провів черговий невдалий наступ на Тошківку. Росіяни також робили безуспішні спроби просування на Довгеньке, Долину та Мазанівку між Ізюмом та Слов’янськом. Вони також провели невдалий штурм Врубівки та Миколаївки. Окупанти знову обстріляли місто Харків та населені пункти. Основні зусилля рф у Запорізькій області зосереджені на лінії Василівка-Оріхів-Гуляйполе. Додатково вони обстрілювали різні місця в Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.  Висновки  Російські війська продовжили наземний штурм Сєвєродонецька та підірвали мости, які з’єднують Сєвєродонецьк із Лисичанськом через річку Сіверський Донець. Ворожі війська поступово завойовують південний схід від Ізюма і продовжать спроби просування на Слов’янськ з північного заходу. Окупанти намагаються відтіснити українські війська від ​​лінії фронту на північний схід від Харкова. Російські війська зосередилися на утриманні оборонних рубежів уздовж південної осі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Війська рф намагаються оточити Лисичанськ. Аналіз ситуації від Інституту вивчення війни

Читать на русском

Окупанти продовжать спроби наступу на Слов'янськ

Читать на русском
Війська рф намагаються оточити Лисичанськ. Аналіз ситуації від Інституту вивчення війни

Окупанти продовжать спроби наступу на Слов'янськ

Російські війська намагаються оточити Лисичанськ. Противник зруйнував два мости через Сіверський Донець. 

Короткий аналіз від американського Інституту вивчення війни – у матеріалі Інформатора

Російські війська продовжували наземні штурми в Сєвєродонецьку та його околицях під прикриттям потужного артилерійського вогню, їм не вдалося встановити повний контроль над містом. Українські війська зберігають контроль над промисловою зоною "Азот". Окупанти зруйнували два мости через річку Сіверський Донець між Сєвєродонецьком і Лисичанськом.

На думку аналітиків, росіяни розраховують, що зможуть прорватися або в районі Тошківки, або з Попасної на північ і оточити Лисичанськ або атакувати його з західного берега Сіверського Дінця.

Противник провів черговий невдалий наступ на Тошківку. Росіяни також робили безуспішні спроби просування на Довгеньке, Долину та Мазанівку між Ізюмом та Слов’янськом. Вони також провели невдалий штурм Врубівки та Миколаївки. Окупанти знову обстріляли місто Харків та населені пункти.

Основні зусилля рф у Запорізькій області зосереджені на лінії Василівка-Оріхів-Гуляйполе. Додатково вони обстрілювали різні місця в Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. 

Висновки 

  • Російські війська продовжили наземний штурм Сєвєродонецька та підірвали мости, які з’єднують Сєвєродонецьк із Лисичанськом через річку Сіверський Донець.
  • Ворожі війська поступово завойовують південний схід від Ізюма і продовжать спроби просування на Слов’янськ з північного заходу.
  • Окупанти намагаються відтіснити українські війська від ​​лінії фронту на північний схід від Харкова.
  • Російські війська зосередилися на утриманні оборонних рубежів уздовж південної осі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.