Головна
Україна
Політика
23:05, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Президентка Молдови Мая Санду заявила, що широкомасштабна війна росії проти України є нападом на основоположні принципи Організації Обєднаних Націй. Також це є нападом на побудований на правилах міжнародний порядок. Про це вона сказала під час виступу на загальних дебатах 77-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ". "Ця війна (росії проти України ред.) не лише напад на нашого сусіда і друга, Україну, це напад на побудований на правилах міжнародний порядок... Це атака на ядерну безпеку, це атака на поставки продовольства в країни Близького Сходу та Африки. Це атака на цю організацію (ООН ред.), де ми знаходимося сьогодні", - зазначила Санду. Вона зазначила, що ще рік тому ніхто не міг уявити масштабну війну в Європі, тому неспровокований напад рф на суверенну державу Україну став потрясінням для світу. "Ця війна стала випробуванням для основоположних принципів ООН, підірвала глобальну безпеку, викликала європейську енергетичну кризу, глобальну нестачу продовольства й економічне падіння", - заявила Санду. Санду додала, що війна змусила мільйони українців тікати зі своїх домівок та призвела до загибелі тисяч людей в Україні. Ми рішуче засуджуємо війну проти України, а також оголошену додаткову мобілізацію військовослужбовців у росії. Ми рішуче підтримуємо Україну та її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів, - підкреслила президентка Молдова. Вона висловила захоплення мужністю і хоробрістю українських захисників і закликала міжнародне співтовариство й надалі підтримувати Україну. Нагадаємо, ранішеМолдова вимагала від росії вивести свої війська з Придністров'я. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Війна росії проти України є нападом на основоположні принципи ООН - Санду

Читать на русском
Війна росії проти України є нападом на основоположні принципи ООН - Санду

Напад рф на Україну став потрясінням для світу, сказала Санду

Президентка Молдови Мая Санду заявила, що широкомасштабна війна росії проти України є нападом на основоположні принципи Організації Об’єднаних Націй. Також це є нападом на побудований на правилах міжнародний порядок.

Про це вона сказала під час виступу на загальних дебатах 77-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ". 

"Ця війна (росії проти України – ред.) – не лише напад на нашого сусіда і друга, Україну, це напад на побудований на правилах міжнародний порядок... Це атака на ядерну безпеку, це атака на поставки продовольства в країни Близького Сходу та Африки. Це атака на цю організацію (ООН – ред.), де ми знаходимося сьогодні", - зазначила Санду.

Вона зазначила, що ще рік тому ніхто не міг уявити масштабну війну в Європі, тому неспровокований напад рф на суверенну державу Україну став потрясінням для світу.

"Ця війна стала випробуванням для основоположних принципів ООН, підірвала глобальну безпеку, викликала європейську енергетичну кризу, глобальну нестачу продовольства й економічне падіння", - заявила Санду.

Санду додала, що війна змусила мільйони українців тікати зі своїх домівок та призвела до загибелі тисяч людей в Україні. 

«Ми рішуче засуджуємо війну проти України, а також оголошену додаткову мобілізацію військовослужбовців у росії. Ми рішуче підтримуємо Україну та її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів», - підкреслила президентка Молдова.

Вона висловила захоплення мужністю і хоробрістю українських захисників і закликала міжнародне співтовариство й надалі підтримувати Україну.

Нагадаємо, раніше Молдова вимагала від росії вивести свої війська з Придністров'я

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.