Головна
Україна
10:38, 14 Травня
Информатор UA

Интро

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України розповів, що війна з росією досягне перелому до середини серпня і завершиться до кінця року. За його словами, в росії вже йде переворот, щоб усунути путіна, який серйозно хворий на рак. Про це генерал-майор Кирило Буданов розповів в інтерв'ю Sky News, передає Інформатор. Більшість активних бойових дій буде завершено до кінця цього року. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим, заявив Буданов. росія зазнає у війні величезних втрат, а військова розвідка України дізнається про плани кремля, як тільки вони починають складатися. Ми воюємо з росією вже вісім років і можна сказати, що ця широко розрекламована російська влада це міф. Це орда людей зі зброєю підсумував керівник військової розвідки України, наголосив Буданов. Нагадаємо, ми писали, скільки років доведеться відновлювати Україну після війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Війна досягне переломного моменту у серпні – розвідка

Читать на русском
Війна досягне переломного моменту у серпні – розвідка

Росія зазнає у війні величезних втрат

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України розповів, що війна з росією досягне перелому до середини серпня і завершиться до кінця року. За його словами, в росії вже йде переворот, щоб усунути путіна, який серйозно хворий на рак.

Про це генерал-майор Кирило Буданов розповів в інтерв'ю Sky News, – передає Інформатор.

«Більшість активних бойових дій буде завершено до кінця цього року. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим», — заявив Буданов.

росія зазнає у війні величезних втрат, а військова розвідка України дізнається про плани кремля, як тільки вони починають складатися.

«Ми воюємо з росією вже вісім років і можна сказати, що ця широко розрекламована російська влада – це міф. Це орда людей зі зброєю – підсумував керівник військової розвідки України», — наголосив Буданов.

 

Нагадаємо, ми писали, скільки років доведеться відновлювати Україну після війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.