Вімблдон-2023. Людмила Кіченок стала чемпіонкою у парному змішаному розряді

Кіченок першою з українок виграла Вімблдон

Кіченок
Людмила Кіченок та Мате Павич

Вечір 13 липня подарував українським шанувальникам тенісу цілий спектр емоцій. Еліна Світоліна програла у півфіналі одиночного розряду. Проте Людмила Кіченок у парі з Мате Павичем перемогли у фіналі міксту.

Українсько-хорватському дуету Людмила Кіченок / Мате Павич протистояла пара Сюй Іфань (Китай) / Йоран Фліген (Бельгія). Українка з партнером виграла перший сет 6:4. У другому сеті на тай-брейку у Кіченок та Павича були дві можливості закінчити матч на свою користь, але вони втратили свій шанс. Втім у третьому сеті Людмила та Мате довели справу до кінця і стали переможцями Вімблдону-2023.

• Людмила Кіченок (Україна) / Мате Павич (Хорватія) – Сюй Іфань (Китай) / Йоран Фліген (Бельгія) – 6:4, 6:7 (9:11), 6:3.

Людмила Кіченок вперше грала у фіналах турнірів Grand Slam і з першої ж спроби здобула трофей. В свою чергу Мате Павич вигравав у міксті Australian Open 2018 та US Open 2016.

Цей титул став другим для українських тенісистів у турнірах Grand Slam. У 2008 році українки Альона та Катерина Бондаренко стали чемпіонками парного розряду на Australian Open. Ніхто з українців раніше не вигравав Вімблдон.

Раніше Інформатор розповідав, що перша ракетка світу Іга Швьонтек побажала Світоліній виграти Вімблдон. Також ми повідомляли про перебіг поєдинку Еліни Світоліної проти Вікторії Азаренко.