«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Він захворів після вакцинації
Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко одужав від COVID-19 і вже повернувся до роботи. Він проходив лікування вдома.
Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Віктор Ляшко, - передає Інформатор .
За словами головного санітарного лікаря, перебіг хвороби був легким та без ускладнень.
«Перебував на лікарняному до відсутності клінічних проявів захворювання протягом трьох днів, рахуючи з 10-го дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження. В такому випадку здавати повторно ПЛР-тест не потрібно. Навіть після отримання першої дози вакцини, і, в разі, якщо інфікування відбувається до 22-го дня після щеплення, все одно хвороба протікає легше», - розповів Ляшко.
Нагадаємо, Віктор Ляшко після щеплення Covishield захворів на коронавірус.
Також Інформатор писав, що президент України Володимир Зеленський зробив щеплення від коронавірусу. Це сталося у Сєверодонецьку. До цього дозу вакцини отримав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.