“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Популярними стали статті про різні види озброєння
Через три місяці повномасштабної війни в Україні «Вікімедія Україна» склала рейтинг зі 100 статей, які найчастіше відвідували українці. Найбільше у «Вікіпедії» шукали інформацію про війну в Україні.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на «Вікімедіа Україна».
Очікувано, список очолила стаття «Російське вторгнення в Україну (2022)», яка отримала майже 2,5 млн переглядів. Для порівняння – найпопулярніша стаття 2021 року «Україна» за 12 місяців отримала лише один мільйон переглядів.
У топ найпопулярніших також потрапили статті про радника голови Офісу Президента України Олексія Арестовича, голову українського націоналістичного руху Степана Бандеру та збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації — Привида Києва.
З відомих людей найбільш популярними в українській Вікіпедії стали Олексій Арестович (1 846 тисяч переглядів), Володимир Зеленський (309 тисяч), Валерій Залужний (305 тисяч) та Віталій Кім (257 тисяч). Серед представників росії: Володимир Жириновський (488 тисяч) та Володимир Путін (419 тисяч).
Серед історичних діячів найпопулярнішим став Степан Бандера (637 тисяч). Також популярним виявився український підприємець-аграрій Олександр Поворознюк (216 тисяч), який надихнув на створення популярного музичного треку VOVA їBash їх Blyad.
Під час повномасштабного вторгнення популярними стали статті про різні види озброєння:
Популярні стали і статті про інші війни, в яких агресором була російська федерація: Російсько-грузинська війна (294 тисячі), Перша російсько-чеченська війна (186 тисяч), Громадянська війна в Сирії (146 тисяч).
Повний список тут:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.