«Військове бабйо»: Арестович знову осоромився, намагаючись пояснити свої слова про «жіночій гуртожиток ПТУ»

Читать на русском

Арестович заявив, що не шкодує про сказане

Читать на русском

Арестович заявив, що не шкодує про сказане

Речник української делегації у Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович не шкодує, що порівняв партію «Європейська солідарність» з «жіночої гуртожитком ПТУ». Він зазначив, що в курилках військових частин «буває гірше, ніж в жіночих гуртожитках».

Про це він заявив під час інтерв'ю «Радіо Свобода»,- передає Інформатор .

Що сталося

У лютому цього року в прямому ефірі телеканалу ICTV під час суперечки з нардепом від «Європейської солідарності» Іриною Геращенко він заявив, що партія «опустилася до рівня жіночої общаги».

«Так, я звинувачую «ЄС» в тому, що ви працюєте у відповідності з російськими наративами. Я вже не раз говорив, як ви себе ведете, до чого ви скочується. Ви зовнішність Президента обговорюєте ... не так бронежилет сидить, не так каска - ви ж до рівня жіночого гуртожитку опустилися ПТУшного такого в тому, що ви робите», - сказав тоді Арестович.

У відповідь Геращенко звинуватила його в сексизмі і покинула студію. Повне відео перепалки дивіться за посиланням.Наступного дня Арестович «Вибачився» специфічно.

«Приношу свої щирі вибачення жіночим гуртожитках за порівняння їх з «ЄС», - написав він у соцмережі.

Сьогоднішня позиція Арестовича

«Я порівняв поведінку «ЄС» з поведінкою, скажімо так, в жіночих гуртожитках. Ну так я завжди говорив і ще раз можу повторити. У військових частинах, наприклад, в курилках ще гірше, ніж в жіночих гуртожитках часто. Тому що це називається «військове бабйо», всі військові знають плітки такі, інтриги такі, що жодний жіночий гуртожиток не може з цим зрівнятися», - зазначив Арестович.

На питання, чи шкодує він про сказане, спікер відповів: «Звичайно, ні».

Для тих, хто, як і Олексій Арестович, не в курсі: сексизм - це дискримінація людей за ознакою статі. В основі сексизму лежать гендерні стереотипи - уявлення про соціальні ролі для чоловіків і жінок, а також негативне ставлення або антипатія по відношенню до людей певної статі. Натяки на те, що певні характеристики або поведінку (наприклад, плітки та інтриги) притаманне тільки представникам певної статі - це також сексизм. Більш докладно про те, що таке сексизм, можна прочитати тут.

Відзначимо, що Арестович був призначений спікером української делегації в мінській ТКГ у жовтні 2020 року. У грудні минулого року глава ОП України Андрій Єрмак призначив його позаштатним радником зі стратегічних комунікацій. До приходу в політику Арестович був відомий як блогер і актор.

Нагадаємо, раніше в Україні зробили крок до боротьби з сексизмом в рекламі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.