«Військове бабйо»: Арестович знову осоромився, намагаючись пояснити свої слова про «жіночій гуртожиток ПТУ»

Арестович заявив, що не шкодує про сказане

«Військове бабйо»: Арестович знову осоромився, намагаючись пояснити свої слова про «жіночій гуртожиток ПТУ»

Речник української делегації у Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович не шкодує, що порівняв партію «Європейська солідарність» з «жіночої гуртожитком ПТУ». Він зазначив, що в курилках військових частин «буває гірше, ніж в жіночих гуртожитках».

Про це він заявив під час інтерв'ю «Радіо Свобода»,- передає Інформатор .

Що сталося

У лютому цього року в прямому ефірі телеканалу ICTV під час суперечки з нардепом від «Європейської солідарності» Іриною Геращенко він заявив, що партія «опустилася до рівня жіночої общаги».

«Так, я звинувачую «ЄС» в тому, що ви працюєте у відповідності з російськими наративами. Я вже не раз говорив, як ви себе ведете, до чого ви скочується. Ви зовнішність Президента обговорюєте ... не так бронежилет сидить, не так каска - ви ж до рівня жіночого гуртожитку опустилися ПТУшного такого в тому, що ви робите», - сказав тоді Арестович.

У відповідь Геращенко звинуватила його в сексизмі і покинула студію. Повне відео перепалки дивіться за посиланням.Наступного дня Арестович «Вибачився» специфічно.

«Приношу свої щирі вибачення жіночим гуртожитках за порівняння їх з «ЄС», - написав він у соцмережі.

Сьогоднішня позиція Арестовича

«Я порівняв поведінку «ЄС» з поведінкою, скажімо так, в жіночих гуртожитках. Ну так я завжди говорив і ще раз можу повторити. У військових частинах, наприклад, в курилках ще гірше, ніж в жіночих гуртожитках часто. Тому що це називається «військове бабйо», всі військові знають плітки такі, інтриги такі, що жодний жіночий гуртожиток не може з цим зрівнятися», - зазначив Арестович.

На питання, чи шкодує він про сказане, спікер відповів: «Звичайно, ні».

Для тих, хто, як і Олексій Арестович, не в курсі: сексизм - це дискримінація людей за ознакою статі. В основі сексизму лежать гендерні стереотипи - уявлення про соціальні ролі для чоловіків і жінок, а також негативне ставлення або антипатія по відношенню до людей певної статі. Натяки на те, що певні характеристики або поведінку (наприклад, плітки та інтриги) притаманне тільки представникам певної статі - це також сексизм. Більш докладно про те, що таке сексизм, можна прочитати тут.

Відзначимо, що Арестович був призначений спікером української делегації в мінській ТКГ у жовтні 2020 року. У грудні минулого року глава ОП України Андрій Єрмак призначив його позаштатним радником зі стратегічних комунікацій. До приходу в політику Арестович був відомий як блогер і актор.

Нагадаємо, раніше в Україні зробили крок до боротьби з сексизмом в рекламі.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube