«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У суботу-неділю всюди в Україні буде тепло і сонячно
На вихідних, 10-11 квітня, по всій Україні буде суха і тепла погода. Температура повітря коливатиметься від 12 до 18 градусів тепла, а в неділю на Заході досягне 20 градусів.
Про це повідомила синоптик Наталія Діденко, - передає Інформатор .
Ночі ще залишаться холодними - від 2 градусів морозу до 4 тепла.
У Києві на вихідних буде сонячно, сухо і тепло. В суботу від 12 до 14 градусів тепла, в неділю від 14 до 16 градусів.
"У другій половині наступного тижня в західній частині України, на півночі та місцями в центральних областях, тих, що західніше , знову очікується похолодання і навіть можливий мокрий сніг", - розповіла синоптик.
Нагадаємо, сьогодні по всій Україні буде сонячно та сухо.Вітер помірний 5-10 метрів в секунду.
Також Інформатор писав, що до України йде антициклон, який принесе теплу погоду .