"Придворний гей путіна". Що відомо про пропагандиста Красовського, який закликав вбивати українських дітей

Читать на русском

Заяви пропагандиста налякали навіть самих пропагандистів

Читать на русском
"Придворний гей путіна". Що відомо про пропагандиста Красовського, який закликав вбивати українських дітей

Заяви пропагандиста налякали навіть самих пропагандистів

Російський пропагандист Антон Красовський в ефірі телеканалу RT заявив, що потрібно топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Під час розмови з письменником Сергієм Лук'яненком Красовський також сказав, що "Карпати — це огидно", а дітей потрібно "прям в оці смерекові хати забивати й палити". Інформатор зібрав все, що відомо про цього персонажа. 

Занадто навіть для пропагандистів 

Скандальну заяву Антон Красовський зробив 20 жовтня.

"А прямо топити таких треба було в Тисині, там, де плине кача. Прямо топити цих дітей, топити... От сказав, що москалі окупували – і одразу кидаєш у річку з буйною течією", — заявив хворий на голову недоумок.

Після цього голова МЗС України закликав всі країни світу заборонити мовлення російського пропагандистського телеканалу Russia Today. 

 Відвертості свого посіпаки злякались навіть самі російські пропагандисти — так, одна з найвідоміших балакаючих голів путіна Маргарита Симоньян заявила про звільнення Красовського з телеканалу RT. Його заяву вона назвала "дикою та гидкою", хоча сама неодноразово фактично закликала до геноциду українців. 

Симоньян злякалась і "дала заднюю"

Сам Красовський після публічної реакції теж зрікся своїх слів і почав просити вибачення. При чому перепросив він у самої Симоньян та у всіх, "кто обалдел от этого", а не в українців, звісно. 

Тварині "по настоящему неловко" 

Що відомо про Антона Красовського

Антон Красовський —  російський "журналіст", на RT він був головним по розвитку мовлення російською мовою. Проте до того, як стати співробітником головного пропагандистського каналу, Красовський з усіх сил корчив з себе ліберала, такого собі "хорошого руського". 

Він писав про балет у журналі «Вечірня Москва», працював редактором відділу культури у Vogue, співпрацював з Harper's Bazaar та GQ, видавав журнал Wallpaper та брав інтерв'ю для проекту «Сноб». У 2011 очолив передвиборчий штаб мільярдера Михайла Прохорова — кандидата в президенти, який намагався акумулювати голоси незадоволеного владою електорату, зокрема «московської інтелігенції». У 2017 році Красовський працював у передвиборчому штабі Ксенії Собчак, яка вирішила балотуватись у президенти. 

Не завжди Красовський був і противником України. Він називав себе прихильником української культури та закликав до "нормальних норм людської комунікації між двома країнами». 

Українофоб Красовський у вишиванці

Зараз же пропагандистський вилупок виступає на підтримку війни в Україні, неодноразово закликав до знищення української державності.

"Журналіст" веде передачу «Антоніми», де інтерв'ює діячів культури, політиків та бізнесменів (туди запрошували, зокрема, голову самопроголошеної ДНР Дениса Пушиліна, співака Михайла Шуфутинського та міністра культури РФ Ольгу Любимову). З кінця лютого його співрозмовники регулярно розповідають, як підтримують «військову спецоперацію» і засуджують колег, які виїхали за кордон.

10 жовтня, коли російські військові завдали масованих ударів по цивільних обʼєктах в Україні і вбили близько 20 людей, Красовський виклав відео, як він танцює на балконі в піжамі з написом «Армія Росії».

 

Перевзуванню Красовського передувало те, що в січні 2013-го Красовський несподівано здійснив камінг-аут, де обговорювався закон про «пропаганду нетрадиційних відносин серед неповнолітніх».

"Я гей, - сказав Красовський, - і при цьому я така сама людина, як ви, мої дорогі глядачі, як президент Путін, як прем'єр Медведєв, як депутати Державної думи".

До речі, двома роками раніше — у 2011 Красовський також заявив про свій ВІЛ-позитивний статус. Це позитивно вплинуло на роботу та розвиток "СНІД центру", в якому тоді працював майбутній пропагандист. 

Після цього кар'єра Красовського обвалилась, його не брали на роботу, фінансова ситуація погіршувалась. Аж поки у 2020 році його не огорнула тепла пропагандистська рука телеканалу RT. Це дозволило йому не тільки швидко стати впливовим пропагандистом і заробити багато грошей. Колишня колега Красовського, літературний критик Ганна Наринська впевнена: дружба з владою та агресивна риторика дозволили топменеджеру RT отримати негласний статус «придворного гея за Путіна», на якого не поширюється російська гомофобна політика.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.