У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
При зміні ситуації в енергосистемі буде повідомлено додатково
В середу, 29 травня, в Україні знову не очікується відключень електропостачання для побутових та промислових споживачів. Це вже другий день поспіль, коли українці можуть користуватися електроенергією без перебоїв. Причиною стабільної роботи енергосистеми стало завершення ремонту та запуск одного з блоків атомної електростанції.
За інформацією Укренерго, завтра на нас чекає ще один день без лімітів. Водночас компанія пообіцяла додатково повідомити про зміни ситуації в енергосистемі та про можливість застосування обмежень.
Зазначається, що у вівторок, 28 травня, обмежень електропостачання в Україні також не прогнозували. Це стало можливим завдяки запуску нового енергоблоку на одній з АЕС. Проте, ремонтні роботи на атомних станціях, які проводяться навесні та влітку для забезпечення стабільної роботи взимку, тривають. Тому в деякі періоди можливі дефіцити електроенергії в мережі.
З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції України. Збитки від атак на українську енергетичну інфраструктуру оцінюють у понад один мільярд доларів. Через значні пошкодження електростанції не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак.
За різними оцінками, Україна втратила до 80% відсотків своєї генерації. І хоча окремі енергетики вважають, що цей показник дещо завищений, в цілому ситуація в нашій енергосистемі залишається поганою. До кінця її не вдається збалансувати навіть за рахунок критичного імпорту від сусідів.
Нагадаємо, днями у ДТЕК Київські тепломережі розповіли Інформатору, що більшість будинків-щасливчиків в Києві, заживлених від одних ліній з лікарнями, котельними та іншої критичної інфраструктури, перемкнули ще 2022-го. Це зробили, щоб мінімізувати кількість об'єктів, на які подається електроенергія під час відключень. Частка ж критичної інфраструктури серед усіх об'єктів бізнесу, соціально-побутової сфери та промисловості становить 22%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.