Відключення світла 15 червня триватимуть майже весь день: у які години діятимуть графіки

Читать на русском

Погодинні відключення світла в Україні у суботу, 15 червня, триватимуть від ранку і до вечора

Читать на русском
Відключення свтла
Відключення свтла стають все довшими

Погодинні відключення світла в Україні у суботу, 15 червня, триватимуть від ранку і до вечора

У суботу, 15 червня, в Україні відключення світла стануть ще тривалішими. Графіки діятимуть по всій країні з 08:00 до 23:00. Водночас з 16:00 до 20:00 обмеження застосовуватимуться для більшої кількості споживачів. 

Про це в телеграм-каналі повідомила пресслужба Укренерго. Зазначається, що енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується. 

Причина збільшення тривалості графіків, за даними Укренерго, - зниження роботи СЕС через хмарність в областях. Також - в ремонт вийшов черговий атомний блок. 

Відключення світла 15 червня

Одесит знайшов спосіб легше пережити відключення світла

Ефективний лайфхак зі шкільної програми з фізики нагадав блогер Юрій Христензен. Йдеться про солону воду, яка довше зберігає холод через свої фізичні та хімічні властивості. Тож експерт пропонує спосіб збереження продуктів у морозилці за допомогою пляшок із солоною водою. Схема така: 

  1. Насипати у дволітрову пляшку 6 столових ложок солі з невеликою гіркою. Зайвого не потрібно, оскільки надто насичений сольовий розчин у стандартній морозильній камері не замерзне.
  2. Налити у пляшку стільки води, щоб зверху залишалося 5 см повітря. Збовтати воду для розчинення солі та покласти в морозилку.
  3. Коли перша пляшка замерзне, повторити процес із наступною. Не треба складати одразу кілька пляшок, компресор холодильника повинен відпочивати. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.