Віцепрем'єр Чернишов втік за кордон: Шмигаль у Раді надав пояснення

Міністр національної єдності має дозвіл офіційно перебувати за кордоном тільки до 22 червня

чернишов
Шмигаль пояснив, де зараз Чернишов

Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що віцепрем'єр - міністр національної єдності Олексій Чернишов зараз у відрядженні. Згідно з документами, воно триватиме до кінця цього тижня. Вже декілька днів в Україні тривають розмови щодо його втечі за кордон та тлі корупційного скандалу.

Про це Шмигаль заявив під час години запитань до уряду 20 червня. Його спитали, коли завершується відрядження Чернишова.

"Відповідні документи з відрядження підписані до кінця цього тижня", - відповів Шмигаль.

Нагадаємо, 17 червня в Україні спалахнув скандал, коли Міністерство національної єдності провело форум в Києві, але очільник відомства на ньому не з'явився. Чернишов підключився онлайн. Журналіст-розслідувач УП Михайло Ткач заявляв, що Чернишов після виїзду ще не перетинав кордон з Україною. 

Зникнення Чернишова на тлі корупційного скандалу

13 червня НАБУ і САП заявили про викриття корупційної оборудки в будівельній сфері за участю топпосадовців держави, яка могла призвести до заподіяння державі понад 1 млрд грн збитків. За даними Ткача, затримали двох соратників Чернишова. Один з яких був вже біля кордону. Йдеться про колишнього держсекретаря Мінрегіону Василя Володіна та колишнього радника міністра Максима Горбатюка.

Сам Чернишов на момент вручення підозр опинився у відрядженні за кордоном. Зокрема, у його пресслужбі заявили, що у нього "планове відрядження в країнах Європейського Союзу". За інформацією УП у правоохоронних та політичних колах, близько місяця тому у Чернишова було проведено обшуки.

19 червня Чернишов повідомляв у Facebook, що в рамках робочого візиту до ЄС провів низку зустрічей з представниками Ради Європи, супроводжуючи повідомлення фотографіями. До прикладу - з президенткою Європейського парламенту Робертою Мецолою, з якою, з його слів, мав зустріч у Брюсселі.

Що цікаво, завдання Олексія Чернишева на посаді міністра з національної єдності - повертати українців з-за кордону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube