«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Наразі відомо вже про 6 постраждалих, серед них діти
Пожежа на нафтопроводі в селі Стримба, що на Івано-Франківщині, вже локалізована та погашена. Шестеро осіб постраждали внаслідок інциденту. З них двоє дітей, яких вже госпіталізували.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС. Зазначається, що точна причина аварії наразі встановлюється.
Через вибух на нафтопроводі, що в селі Стримба Надвірнянського району Івано-Франківщини, сталася масштабна пожежа. Все село заволокло густим чорним димом.
Внаслідок аварії стався розлив нафтопродуктів на площі близько 100 квадратних метрів. Постраждала також допоміжна споруда, там площа аварії становила 20 квадратних метрів.

На місце оперативно прибули рятувальники, було залучено 18 співробітників ДСНС та 4 одиниці спецтехніки. Станом на зараз пожежа вже ліквідована.
"Постраждало 6 осіб, з них 2 дітей, яких госпіталізовано до лікарні. Засувки на нафтопроводі перекриті", - відзвітували надзвичайники.
Нагадаємо, що надзвичайна подія трапилася ввечері в суботу, 30 вересня, в селі Стримба. Місцеві спочатку почули гучний вибух. Потім зайнялася пожежа, яка окутала димом весь населений пункт.
Виявилося, що сталася аварія на нафтопроводі, який проходив біля села. Внаслідок разгерметизації стався вибух. За попередніми даними, причиною була несправність інфраструктури, а не диверсія чи теракт. Наразі встановлюються всі обставини події.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.