Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Народні обранці засуджують застосування надмірної сили і жорстокості з боку правоохоронних органів Білорусі
Верховна Рада прийняла проект постанови № 3053 «Про Заяву Верховної Ради України про ситуацію в Республіці Білорусь». Документ підтримали 228 народних депутатів.
Про це повідомляє Інформатор .
У постанові міститься оцінка поточної ситуації в республіці, засуджуються методи влади щодо її вирішення, висловлюється щодо неприпустимості залучення сил РФ та Організації Договору про колективну безпеку для нормалізації ситуації, а також міститься заклик до врегулювання кризових ситуацій у демократичний спосіб із залученням незалежних міжнародних посередників.
«Президентські вибори в Білорусі не були ні вільними, ні чесними. Вибори пройшли в умовах повної відсутності змагальності між кандидатами, вільних ЗМІ, а також авторитетних спостерігачів від міжнародних організацій - таких, як ОБСЄ, Рада Європи», - йдеться в тексті постанови.
Народні обранці засуджують застосування надмірної сили і жорстокості з боку правоохоронних органів Білорусі.
«Ми приєднуємося до оцінок Європейського Союзу щодо недемократичного характеру президентських виборів в Білорусі та підтримуємо введення санкцій щодо відповідальних за фальсифікацію результатів виборів та застосування насильства проти протестуючих», - відзначають парламентарі.
Рада закликала білоруську владу налагодити рівноправний діалог з білоруським суспільством для пошуку шляхів мирного виходу із сьогоднішньої кризи. Одним з варіантів могли б бути нові вільні та демократичні вибори за участю незалежних міжнародних спостерігачів від провідних європейських інститутів.
Нагадаємо, в Білорусі досі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня. Після погроз Тихановська була змушена виїхати до Литви.
З тих пір кожні вихідні в столиці країни проходять масові протести. Силовики продовжують застосовувати насильство проти демонстрантів і затримують учасників протесту. З початку демонстрацій, за даними опозиції, були затримані понад 10 тисяч осіб, кілька людей загинули.