RU
Головна
Україна
Політика
10:58, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Верховна Рада може обрати нове керівництво вже в п'ятницю, 5 жовтня якщо відкликання голови парламенту Дмитра Разумкова відбудеться. Про це глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив під час брифінгу в парламенті, передає Інформатор. "Вірогідніше за все в четвер після відкликання (чинного спікера парламенту Разумкова - ред.) у нас буде фракція. Розглянемо кандидатів. У п'ятницю скоріше за все буде голосування", - розповів Арахамія. Він відмовився повідомляти, які кандидатури фракція розглядає на нові посади в парламенті. При цьому, за словами Арахамія, чинний перший віце-спікер ВР Руслан Стефанчук і глава партії "СН" Олександр Корнієнко є в "шорт-листі" кандидатів на посади голови парламенту і його першого заступника відповідно. "Є ще люди, які хотіли б (на ці посади, - ред.)... Це обов'язково будуть представники "Слуги народу", - сказав він. Нагадаємо, вчора Верховна Рада підтримала пропозицію голосувати за відставку Разумкова. Він може піти у відставку вже 7 жовтня. Як раніше писав Інформатор, президент Володимир Зеленський вважає, що Разумков більше не член команди, а партійці Слуги народу мають до нього мільйон питань. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Верховна Рада може обрати нове керівництво вже в п'ятницю, якщо відкликання Разумкова відбудеться - Арахамія

Читать на русском
Верховна Рада може обрати нове керівництво вже в п'ятницю, якщо відкликання Разумкова відбудеться - Арахамія

Кандидатури поки невідомі

Верховна Рада може обрати нове керівництво вже в п'ятницю, 5 жовтня якщо відкликання голови парламенту Дмитра Разумкова відбудеться.

Про це глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив під час брифінгу в парламенті, передає Інформатор.

"Вірогідніше за все в четвер після відкликання (чинного спікера парламенту Разумкова - ред.) у нас буде фракція. Розглянемо кандидатів. У п'ятницю скоріше за все буде голосування", - розповів Арахамія.

Він відмовився повідомляти, які кандидатури фракція розглядає на нові посади в парламенті.

При цьому, за словами Арахамія, чинний перший віце-спікер ВР Руслан Стефанчук і глава партії "СН" Олександр Корнієнко є в "шорт-листі" кандидатів на посади голови парламенту і його першого заступника відповідно.

"Є ще люди, які хотіли б (на ці посади, - ред.)... Це обов'язково будуть представники "Слуги народу", - сказав він.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада підтримала пропозицію голосувати за відставку Разумкова. Він може піти у відставку вже 7 жовтня.

Як раніше писав Інформатор, президент Володимир Зеленський вважає, що Разумков більше не член команди, а партійці «Слуги народу» мають до нього мільйон питань.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.