Веньцзюнь зберегла шахматну корону та поповнила гаманець на кругленьку суму

У фіналі жіночих змагань з шахів зійшлися представниці Китаю

Китай шахи Цзюй Веньцзюнь
Китаянки з'ясовували сильнішу у фіналі Кубку світу з шахів

У жіночих змаганнях з шахів визначилася нова чемпіонка світу. Лише нещодавно світ відзначав День шахів, а тепер отримав і нову чемпіонку.

Як повідомляється на офіційному сайті FIDE, у матчі двох китаянок Цзюй Веньцзюнь та Лей Тінцзе перемогу святкувала більш досвідчена Веньцзюнь - 6,5 - 5,5.

Матч проходив у двох містах - Шанхаї та Чунцині. У кожному з них суперниці зіграли по шість партій.  Призовий фонд складав 500 000 євро. Переможниця отримала 300 000.

"Кожен раз, коли я стаю чемпіонкою, для мене дуже особливий. Це дійсно добре, і обидва гравці зіграли добре цього разу, просто мені пощастило більше", - сказала Веньцзюнь.

Цзюй Веньцзюнь виграла чемпіонат світу ще 2018 року, у фіналі обігравши росіянку Катерину Лагно. У 2020 Веньцзюнь захистила титул, здобуваши перемогу у боротьбі із ще одною росіянкою - Олександрою Горячкіною.

Як раніше розповідав Інформатор, на жіночому чемпіонаті світу з футболу німкені розгромили Марокко з рекордним голом, а Бразилія знищила Панаму. Водночас, українська гімнастка виграла золоту і срібну медалі на Кубку світу в Італії