RU
Головна
Світ
11:45, 18 Листопада
Информатор UA

Интро

Помічниця режисера по роботі зі сценарієм фільму , під час зйомок якого загинула операторка з України Галина Гатчинс, подала до Верховного суду Лос-Анджелеса позов на продюсерів та актора Алека Болдвіна. За її словами, Болдвін мав перевірити пістолет, щоб переконатися, що він розряджений. Це вже другий позов проти актора через нещасний випадок на знімальному майданчику. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Variety . Мемі Мітчелл також подала позов проти кількох членів команди, зокрема, реквізитора Ханни Гутьєррес-Рід та помічника режисера Дейва Голлса. Дівчина заявила, що отримала фізичні та емоційні травми, коли Болдвін застрелив Гатчинс. За її словами, вона стояла лише близько 1-1,5 метра від актора, коли пістолет вистрілив і першою викликала поліцію. Мітчелл заявила, що Болдвін мав перевірити пістолет, щоб переконатися, що він розряджений. Мітчелл була налякана та боялася за своє життя. Постріл викликав біль у вухах і голові, а незабаром після цього вона почала чути гучний дзвін у вухах, після того, як позивачка стала свідком жаху, що стався, йдеться в позові. Нагадаємо, фатальні зйомки проводилися біля міста Санта-Фе у штаті Нью-Мексико. Операторка Галина Гатчинс родом з України загинула після того, як продюсер і виконавець головної ролі у картині випадково вистрілив у неї з реквізитного пістолета. Актор Алек Болдвін прокоментував нещасний випадок на зйомках цього фільму. Також Інформатор писав, що в США започаткували меморіальну стипендію імені Галини Гатчинс, а автори серіалів та вирішили відмовитися від справжньої зброї на зйомках. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Вбивство операторки з України: проти актора Алека Болдвіна подали ще один позов

Читать на русском
Вбивство операторки з України: проти актора Алека Болдвіна подали ще один позов

Болдвін не перевірив пістолет

Помічниця режисера по роботі зі сценарієм фільму «Іржа», під час зйомок якого загинула операторка з України Галина Гатчинс, подала до Верховного суду Лос-Анджелеса позов на продюсерів та актора Алека Болдвіна. За її словами, Болдвін мав перевірити пістолет, щоб переконатися, що він розряджений. Це вже другий позов проти актора через нещасний випадок на знімальному майданчику.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Variety .

Мемі Мітчелл також подала позов проти кількох членів команди, зокрема, реквізитора Ханни Гутьєррес-Рід та помічника режисера Дейва Голлса.

Дівчина заявила, що отримала фізичні та емоційні травми, коли Болдвін застрелив Гатчинс. За її словами, вона стояла лише близько 1-1,5 метра від актора, коли пістолет вистрілив і першою викликала поліцію.

Мітчелл заявила, що Болдвін мав перевірити пістолет, щоб переконатися, що він розряджений.

«Мітчелл була налякана та боялася за своє життя. Постріл викликав біль у вухах і голові, а незабаром після цього вона почала чути гучний дзвін у вухах, після того, як позивачка стала свідком жаху, що стався», – йдеться в позові.

Нагадаємо, фатальні зйомки проводилися біля міста Санта-Фе у штаті Нью-Мексико. Операторка Галина Гатчинс родом з України загинула після того, як продюсер і виконавець головної ролі у картині випадково вистрілив у неї з реквізитного пістолета. Актор Алек Болдвін прокоментував нещасний випадок на зйомках цього фільму.

Також Інформатор писав, що в США започаткували меморіальну стипендію імені Галини Гатчинс, а автори серіалів «Пацани» та «Новачок» вирішили відмовитися від справжньої зброї на зйомках. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі   Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.