У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Футболісту радять зосередитись на дрібних, але принциповим проблемах
Півзахисник Челсі Михайло Мудрик цього тижня потапив в епіцентр уваги через інтерв'ю, в якому він поскаржився на великий тиск збоку преси та вболівальників.
Слова футболіста викликали чимало обурення у вболівальницької спільноти в Україні, зокрема, через образ жертви, який, здається, почав приміряти на себе Мудрик. Інформатор звернувся до спортивної психологині, доктора наук з фізичного виховання та спорту Надії Височиної по коментар стосовно висловлюваннь футболіста та його морального стану.
"Як експерт у галузі психології спорту, я можу сказати, що з подібними проблемами стикаються практично усі спортсмени високого класу. Інша річ, що вирішують вони всі їх по-різному.
Наприклад, якщо спортсмен флегматик, він може просто не звертати увагу на це, якщо сангвінік – емоційно, але легко проходити всі випробування, якщо холерик – гостро реагувати, але швидко перемикатися, а якщо меланхолік – довго переживати та звинувачувати себе у всьому. Але це лише одна з характеристик, які можуть дати нам відповідь чому спортсмен реагує саме так, а не інакше. В ігрових видах спорту, і у футболі, зокрема, найчастіше ми зустрічаємо людей із сильною та рухливою нервовою системою. А це означає, що вони дуже емоційні, темпераментні, можуть не подумавши виплеснути свої почуття. Однак, на мій погляд, "образ жертви", це не той термін, який потрібно використовувати в цьому випадку.
Я порадила б Михайлу для початку розібратися з дрібними, але принципово важливими питаннями: зрозуміти причини неефективної роботи, проаналізувати свої сильні і слабкі сторони і зіставити їх з можливостями товаришів по команді, навчитися керувати стресом, а не дозволяти йому керувати собою.
Така поведінка буває в ситуаціях, коли нервова система спортсмена перебуває у стані сильного збудження, і замість результативної роботи він демонструє багато дій, але вони, як правило, неефективні. Головне, що треба розуміти в цій ситуації, що це питання вирішуване. Це вимагає такої роботи над собою, як і розвиток фізичних якостей - усвідомленої і регулярної. Впевнена, що Михайло впорається! Однак хочу зауважити, що професійна допомога спеціалістів допомагає прискорити та оптимізувати цей процес", - розповіла Надія Височина.
Як повідомлялося раніше, легенда лондонського Арсеналу розкритикував Мудрика за неготовність до сприйняття критики.
Також стало відомо, під яким культовим номером українець виступатиме за Челсі цього сезону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.