Я не вигадав цей жанр. Я в нього граю. Як манекен, на який можна одягнути лук в дусі 70-х… і подивитись, як це буде виглядати. В цьому завжди і полягала суть проєкту The Maneken. Я все приміряю на себе.
Ще одна вакцина показала високі результати
Державна фармацевтична компанія Індонезії Bio Farma при розробці вакцини від COVID-19 досягла ефективності у 97%. Проміжні випробування виявилися успішними.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .
«Наша група клінічних випробувань впродовж одного місяця виявила, що проміжні дані показують ефективність цієї вакцини до 97%», - заявив Іван Сетіаван, представник Bio Farma.
Відомо, що у випробуваннях вакцини брали участь 1 600 осіб. Але Bio Farma не надала даних про те, скільки учасників заразилися під час цих випробувань.
«Bio Farma чекатиме повних результатів. Очікуємо, що Агентство з харчових продуктів і ліків Індонезії видасть дозвіл на використання вакцини в кінці січня, перш ніж можна буде почати масову вакцинацію», - додав Сетіаван.
Інформатор нагадує, що Всесвітня організація охорони здоров'я розглядає вакцину Pfizer / BionTech як кандидата на використання в екстрених випадках .
Також ми писали про те, що Всесвітня організація охорони здоров'я виступила проти примусових щеплень від коронавирусной інфекції COVID-19 .