Вадим Гутцайт очолив НОК, а Суркіс та Шуфрич стали членами комітету

Читать на русском

Новим президентом Національного олімпійського комітету України став Вадим Гутцайт

Читать на русском
Вадим Гутцайт очолив НОК, а Суркіс та Шуфрич стали членами комітету
Вадим Гутцайт, глава НОК

Новим президентом Національного олімпійського комітету України став Вадим Гутцайт

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт став новим президентом Національного олімпійського комітету. Григорія Суркіса, Нестора Шуфрича та Олександра Усика включили до складу членів НОК.

Про це йдеться на Twitter-акаунті "НОК України".

На ХХХVII звітно-виборній асамблеї НОК за кандидатуру Гутцайта віддали голоси 123 делегати. На посаду претендували ще двоє кандидатів: Жана Беленюка підтримали 22 людини, за Ігоря Малинського віддали 2 голоси.

Колишній президент НОК Сергій Бубка, який очолював комітет з 2005-го року, відмовився цьогоріч подавати свою кандидатуру. На Генасамблеї НОК також обрали нових членів Національного олімпійського комітету на період 2022-2026 років. Зокрема, обрано Григорія Суркіса, Олександра Усика, Андрія Шевченка, Марину Бех-Романчук, Лілію Подкопаєву та інших. За це рішення віддали 99 голосів, проти – 11, утримались – 4. Вони входять до списку із 39 фізичних осіб, котрі сприяють розвитку спорту.

До персонального складу членів НОК України включили представників Федерації стрільби з лука Нестора Шуфрича та Олену Садовничу й представників Федерації плавання Андрія Власкова та Віктора Міця. За це рішення віддали 94 голоси. Проти – 6 голосів, утримались – 9.

Що відомо про Вадима Гутцайта

Вадим Гутцайт – олімпійський чемпіон з фехтування на Іграх 1992 року в Барселоні, тренер і президент федерації фехтування України.

З 2018 року він був директор Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, з 4 березня 2020 року – міністр молоді та спорту України.

Раніше ми повідомляли, Україна робитиме все для того, щоб Росіян не було на Олімпіаді-2024.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: