Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
13:19, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Багато користувачів YouTube Music стикалися з тим, що при блокуванні телефону відтворення музики припинялося. Їм доводилося або завжди тримати телефон розблокованим, що садило батарею, або купувати підписку Premium, яка дозволяє фонове відтворення. Однак тепер ця функція може з'явитися і в безкоштовних акаунтах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на YouTube Blog . Компанія оголосила, що тепер користувачі без підписки, яким раніше доводилося постійно залишати телефон розблокованим і з активним застосуванням, отримають функцію фонового відтворення музики. Завдяки цій новій зміни ви зможете закрити програму, щоб згорнути вікно або заблокувати телефон без переривання музики з програми або необхідності закривати повідомлення про те, що фонове відтворення доступно тільки для платних підписників.  Однак є кілька нюансів. Фонове відтворення музики поки буде доступним тільки для користувачів в Канаді з 3 листопада 2021 року. Користувачі отримають безкоштовний доступ до фонового відтворення радіо, хоча відтворення буде перериватися рекламою, а також до плейлистів "Mixed for you". Крім того, нове оновлення надасть водіям можливість користуватися YouTube Music без допомоги рук завдяки режиму водіння Google Assistant.В YouTube не повідомили, коли безкоштовне фонове відтворення вийде за межі Канади, вказавши лише, що скоро вони оголосять про плани розширення.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .  

В YouTube Music з'явиться фонове відтворення для безкоштовних акаунтів

Читать на русском

На старті функція буде доступна не всім користувачам

Читать на русском
В YouTube Music з'явиться фонове відтворення для безкоштовних акаунтів

На старті функція буде доступна не всім користувачам

Багато користувачів YouTube Music стикалися з тим, що при блокуванні телефону відтворення музики припинялося. Їм доводилося або завжди тримати телефон розблокованим, що садило батарею, або купувати підписку Premium, яка дозволяє фонове відтворення. Однак тепер ця функція може з'явитися і в безкоштовних акаунтах.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на YouTube Blog .

Компанія оголосила, що тепер користувачі без підписки, яким раніше доводилося постійно залишати телефон розблокованим і з активним застосуванням, отримають функцію фонового відтворення музики. Завдяки цій новій зміни ви зможете закрити програму, щоб згорнути вікно або заблокувати телефон без переривання музики з програми або необхідності закривати повідомлення про те, що фонове відтворення доступно тільки для платних підписників. 

Однак є кілька нюансів. Фонове відтворення музики поки буде доступним тільки для користувачів в Канаді з 3 листопада 2021 року. Користувачі отримають безкоштовний доступ до фонового відтворення радіо, хоча відтворення буде перериватися рекламою, а також до плейлистів "Mixed for you". Крім того, нове оновлення надасть водіям можливість користуватися YouTube Music без допомоги рук завдяки режиму водіння Google Assistant.В YouTube не повідомили, коли безкоштовне фонове відтворення вийде за межі Канади, вказавши лише, що скоро вони оголосять про плани розширення. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.