Головна
Україна
Події
17:29, 5 Грудень
Информатор UA

Интро

У неділю, 5 грудня, в Ужгороді вандали скинули Ханукію у річку Уж. Це вже шостий подібний антисемітський випадок за час святкувань Хануки.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Об'єднаної єврейської громади України .  Ханукію встановили на площі біля Ужгородської ортодоксальної синагоги, в якій зараз розташована Закарпатська обласна філармонія. "Акт антисемітського вандалізму виявлений сьогодні, 5 грудня. Представники єврейської громади викликали поліцію", - йдеться у повідомленні.  В громаді нагадали, що це вже шостий випадок антисемітського нападу на Ханукію в Україні цьогоріч. Нагадаємо, минулого тижня акти вандалізму щодо Ханукії відбулися також у Києві, причому двічі, у Дніпрі та Миколаєві. Крім того, у Києві на Троєщині також повалили Ханукію. . Також ми писали, що у Дніпрі вандали загасили і повалили Ханукію, на що була реакція єврейської громади .  Зазначимо, раніше Верховна Рада ухвалила законопроект № 5109 "Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні". Документ встановлює заборону антисемітизму та його проявів . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .  

В Ужгороді вандали скинули Хануки у річку

Читать на русском

Представники єврейської громади викликали поліцію

Читать на русском
В Ужгороді вандали скинули Хануки у річку

Представники єврейської громади викликали поліцію

У неділю, 5 грудня, в Ужгороді вандали скинули Ханукію у річку Уж. Це вже шостий подібний антисемітський випадок за час святкувань Хануки. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Об'єднаної єврейської громади України

Ханукію встановили на площі біля Ужгородської ортодоксальної синагоги, в якій зараз розташована Закарпатська обласна філармонія.

"Акт антисемітського вандалізму виявлений сьогодні, 5 грудня. Представники єврейської громади викликали поліцію", - йдеться у повідомленні. 

В громаді нагадали, що це вже шостий випадок антисемітського нападу на Ханукію в Україні цьогоріч.

Нагадаємо, минулого тижня акти вандалізму щодо Ханукії відбулися також у Києві, причому двічі, у Дніпрі та Миколаєві. Крім того, у Києві на Троєщині також повалили Ханукію. .

Також ми писали, що у Дніпрі вандали загасили і повалили Ханукію, на що була реакція єврейської громади

Зазначимо, раніше Верховна Рада ухвалила законопроект № 5109 "Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні". Документ встановлює заборону антисемітизму та його проявів .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.