«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
На патрулювання вже вийшов перший екіпаж
В Ужгороді запустили перший в Україні поліцейський патруль на електросамокатах.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Патрульної поліції Закарпатської області .
Екіпаж патрульних на електросамокатах вже провів своє перше патрулювання. Поліцейські на електросамокатах патрулюватимуть вулиці тільки у світлий час доби, і при цьому вони будуть з тим же спорядженням, що і патрульні на авто. Завдання патрульних насамперед превентивне, адже вони будуть пояснювати, як правильно потрібно поводитися на такому виді транспорту. Крім того, інспектори зможуть оперативно реагувати на виклики. Таким чином Закарпаття - перший регіон, де втілили цей проект.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .