Головна
Шоу-біз
Культура
07:42, 22 Березня
Информатор UA

Интро

В Ужгороді активісти демонтували меморіальну плиту на честь 300-ї річниці нібито возз'єднання України з росією. Пам'ятник знаходився в одному із парків міста.  Про це з посиланням на Державну прикордонну службу повідомляє Інформатор.   Спочатку учасники облили пам'ятник червоною фарбою, а потім демонтували його. Ініціаторами акції були історики Ужгородського національного університету. Що робити з демонтованою плитою – питання ще не вирішене. Начальник відділу охорони культурної спадщини Закарпатської військової адміністрації Томаш Собко каже: плита, демонтована істориками, не є культурною спадщиною   Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

В Ужгороді демонтували пам'ятник «возз'єднання» України з росією

Читать на русском

Плита «возз'єднання» України з росією не є культурною спадщиною

Читать на русском
В Ужгороді демонтували пам'ятник «возз'єднання» України з росією

Плита «возз'єднання» України з росією не є культурною спадщиною

В Ужгороді активісти демонтували меморіальну плиту на честь 300-ї річниці нібито возз'єднання України з росією. Пам'ятник знаходився в одному із парків міста. 

Про це з посиланням на Державну прикордонну службу повідомляє Інформатор

 Спочатку учасники облили пам'ятник червоною фарбою, а потім демонтували його. Ініціаторами акції були історики Ужгородського національного університету. Що робити з демонтованою плитою – питання ще не вирішене.

Начальник відділу охорони культурної спадщини Закарпатської військової адміністрації Томаш Собко каже: плита, демонтована істориками, не є культурною спадщиною

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.