У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Гроші спрямують на підтримку малозабезпечених сімей
Уряд України розраховує отримати 170 мільйонів доларів до кінця року від Світового банку. Гроші планують направити на "модернізацію соціальної підтримки населення" та подолання наслідків пандемії.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів .
"Мінфін і Мінсоцполітики доклали зусиль для підготовки угоди в найкоротші терміни, завдяки якому Україна зможе оримати кредит в розмірі 300 млн доларів, 170 з яких - вже до кінця поточного року", - йдеться у повідомленні.
За інформацією відомства, гроші спрямують на соціальну допомогу та соціальні послуги для малозабезпечених сімей, а також допомогу постраждалим від негативного економічного впливу пандемії COVID-19.
Це буде друге додаткове фінансування проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", який реалізується в Україні. Загальна сума кредиту за цією програмою становитиме 750 млн доларів.
Сьогодні сторони підписали відповідну угоду. За даними представника СБ Клавдії Максименко, ця допомога "найближчими днями почне працювати для українців".
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад 5 млрд гривень перенаправлять медикам з COVID-фонду на боротьбу з пандемією.
Також Інформатор писав, що за 2020 рік держава витратила 14,5 мільярдів гривень на безробітних.