Головна
Україна
Політика
20:54, 22 Травня
Информатор UA

Интро

Міністр із європейських справ Франції Клеман Бон заявив, що процес вступу України до Євросоюзу може зайняти 15 або 20 років. Раніше схожі тези озвучував президент Франції Еммануель Макрон. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на Le Figaro. "Ви повинні бути чесними Якщо ми говоримо, що Україна вступить до ЄС через 6 місяців, 1 рік чи 2 роки, ми збрешемо. Це неправда. Це, напевно, 15 чи 20 років, це дуже довго", - заявив Бон. Він вважає, що Києву слід увійти до запропонованої президентом Еммануелем Макроном європейської політичної спільноти. "Я не хочу, щоб українцям продавали ілюзії та брехню. Якщо ми скажемо українцям: "Ласкаво просимо до ЄС", але ви не читали у договорі, у виносці "Здрастуйте, це через 15 років", я думаю, що будуть розчарування для цілого покоління українського народу. Тим часом ми зобовязані запропонувати українцям політичний проєкт, до якого вони можуть увійти", сказав міністр. За його словами, ця ідея доповнює ЄС і може "запропонувати політичний та конкретний проєкт країнам, які не входять до серця ЄС та хочуть зблизитися з нами". Нагадаємо, раніше в ОП відреагували на ідею Макрона про європейську політичну спільноту для держав, які бажають вступити до Євросоюзу. Також ми писали, що Макрон, щоб зберегти путіну, пропонував Зеленському частково піти на поступки з приводу суверенітету. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В уряді Франції заявили, що процес вступу України до Євросоюзу може зайняти 15 або 20 років

Читать на русском

Раніше схожі тези озвучував президент Франції

Читать на русском
В уряді Франції заявили, що процес вступу України до Євросоюзу може зайняти 15 або 20 років

Раніше схожі тези озвучував президент Франції

Міністр із європейських справ Франції Клеман Бон заявив, що процес вступу України до Євросоюзу може зайняти 15 або 20 років. Раніше схожі тези озвучував президент Франції Еммануель Макрон.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Le Figaro.

"Ви повинні бути чесними… Якщо ми говоримо, що Україна вступить до ЄС через 6 місяців, 1 рік чи 2 роки, ми збрешемо. Це неправда. Це, напевно, 15 чи 20 років, це дуже довго", - заявив Бон.

Він вважає, що Києву слід увійти до запропонованої президентом Еммануелем Макроном європейської політичної спільноти.

"Я не хочу, щоб українцям продавали ілюзії та брехню. Якщо ми скажемо українцям: "Ласкаво просимо до ЄС", але ви не читали у договорі, у виносці "Здрастуйте, це через 15 років", я думаю, що будуть розчарування для цілого покоління українського народу. Тим часом ми зобов’язані запропонувати українцям політичний проєкт, до якого вони можуть увійти", — сказав міністр.

За його словами, ця ідея доповнює ЄС і може "запропонувати політичний та конкретний проєкт країнам, які не входять до серця ЄС та хочуть зблизитися з нами".

Нагадаємо, раніше в ОП відреагували на ідею Макрона про «європейську політичну спільноту» для держав, які бажають вступити до Євросоюзу.

Також ми писали, що Макрон, щоб зберегти путіну, пропонував Зеленському частково піти на поступки з приводу суверенітету.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.