Кліп на пісню став одним із найінтимніших у кар’єрі Злати — у відео використані реальні кадри з домашнього архіву, де співачка вперше публічно показує свого коханого. Це не постановка, не вигадана історія — це щоденник справжніх почуттів, знятий без гриму, сценарію й акторів.
Пожежа розпочалась з балкону
В Умані рятувальники під час пожежі врятували двох дітей 6 і 8 років. Їхньому життю більше нічого не загрожує.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ДСНС.
18 березня на балконі в квартирі на 4-му поверсі п'ятиповерхового будинку на вулиці Комарова сталася пожежа.
Рятувальники прибули на місце і працювали в апаратах на стисненому повітрі. Вогонь ліквідували впродовж 33 хвилин. Причина пожежі встановлюється.
Раніше Інформатор повідомляв, що в житловому будинку Кропивницького прогримів вибух: є постраждалі.
Також повідомлялося, у Львові з'ясували причину вибуху у багатоквартирному будинку.Поліція відкрила кримінальне провадження.