Головна
Україна
Події
12:50, 25 Січня
Информатор UA

Интро

В Україні збільшується споживання електроенергії через похолодання. У зв'язку з цим, зростає й дефіцит потужності. При чому виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання. Про це повідомили в "Укренерго". До всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби. Кожний обленерго (перелік тут) у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту. Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження вводять аварійні відключення. "За останню добу через артилерійські обстріли була пошкоджена енергетична інфраструктура в прифронтових районах на Півдні та Сході. Там, де військові надали дозвіл, тривають ремонтні роботи. "Укренерго", виробники електроенергії та обленерго постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених атаками ворога. Однак після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає все складнішим та триває довше", - йдеться у повідомленні. Джерело: "Укренерго"   Атаки по енергосистемі України Енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА. Крім цього, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі і знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих територіях півдня також знаходиться і більшість вітрових та сонячних електростанцій. Також зазначимо, що крім АЕС, решта електростанцій – це ключові регулюючі потужності. Саме вони забезпечують покриття споживання у пікові ранкові та вечірні години, де наразі найбільший дефіцит. Нагадаємо, США нададуть 125 мільйонів доларів допомоги для енергосистеми України. Крім того, в Україні збудують нові атомні блоки. Також Інформатор писав, як тепла та сонячна погода впливає на стан енергосистеми України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В "Укренерго" розповіли про ситуацію в енергосистемі України

Читать на русском

Енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА

Читать на русском
В "Укренерго" розповіли про ситуацію в енергосистемі України
Ремонтні роботи продовжуються там, де військові дали дозвіл

Енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА

В Україні збільшується споживання електроенергії через похолодання. У зв'язку з цим, зростає й дефіцит потужності. При чому виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання.

Про це повідомили в "Укренерго". До всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби. Кожний обленерго (перелік тут) у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту. Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження вводять аварійні відключення.

"За останню добу через артилерійські обстріли була пошкоджена енергетична інфраструктура в прифронтових районах на Півдні та Сході. Там, де військові надали дозвіл, тривають ремонтні роботи. "Укренерго", виробники електроенергії та обленерго постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених атаками ворога. Однак після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає все складнішим та триває довше", - йдеться у повідомленні.

Джерело: "Укренерго"

 

Атаки по енергосистемі України

Енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА. Крім цього, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі і знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих територіях півдня також знаходиться і більшість вітрових та сонячних електростанцій. Також зазначимо, що крім АЕС, решта електростанцій – це ключові регулюючі потужності. Саме вони забезпечують покриття споживання у пікові ранкові та вечірні години, де наразі найбільший дефіцит.

Нагадаємо, США нададуть 125 мільйонів доларів допомоги для енергосистеми України. Крім того, в Україні збудують нові атомні блоки.

Також Інформатор писав, як тепла та сонячна погода впливає на стан енергосистеми України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.