Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Госпіталізували 13 осіб
У Збройних силах України за минулу добу зареєстрували 191 новий випадок COVID-19. Всього хворіють 1 980 військовослужбовців.
Про це повідомляє Командування медичних сил ЗСУ, - передає Інформатор .
«Станом на 10.00 20 березня в Збройних силах України COVID-19 хворіють 1 980 осіб. Всього за час пандемії одужали 17 292 людини, летальних випадків - 52. На ізоляції знаходиться 528 осіб. За минулу добу виявили 191 новий випадок захворювання на COVID-19», - йдеться в повідомленні.
Госпіталізували 13 осіб. Стан здоров'я військових задовільний, вони перебувають під медичним наглядом.
Також з початку прищеплювальної кампанії в українській армії 11 104 людини отримали 1 дозу вакцини. З них 1 714 військових медиків. За минулу добу на COVID-19 прищепили 882 людини.
Нагадаємо, в Україні за останню добу зафіксували 15 292 нових випадки коронавірусної хвороби.Одужали менше - 5 190 осіб.
Також Інформатор писав, що з початку вакцинації в Україні прищепили 104 342 особи . За минулу добу, 19 березня, вакцину отримали 11 628 осіб.