«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Всього за час пандемії одужали 14 950 осіб
Станом на 4 лютого в Збройних силах України зареєстрували 41 новий випадок COVID-19. Всього хворіє 706 осіб.
Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ,- передає Інформатор .
На ізоляції знаходиться 70 осіб, госпіталізовано 13 осіб:
"Стан здоров'я хворих задовільний, призначено необхідне лікування", - заявили в медсилах.
Нагадаємо, військові зможуть проходити тести на коронавірус в своїх частинах. Крім того, в Україні оновили перелік ліків для боротьби з COVID-19.