Ми бачимо декілька елементів, які метафорично закінчують свій цикл "життя". Це пам'ять і душа, і спогади, і час разом з його невблаганністю - ми бачимо елементи, які в кожного можуть бути різні, але всі вони зникають та зупиняють свій рух, своє життя
Пробацію будуть застосовувати і в якості основного, і в якості додаткового покарання
Кабмін схвалив законопроекти про альтернативні види покарань. Вони розширять перелік видів покарань, які альтернативні позбавленню волі.
Про це повідомляє Міністерство юстиції України, - передає Інформатор .
Ці законопроекти дозволять зменшувати кількість осіб в тюрмах, забезпечать виправлення правопорушників без ізоляції від суспільства і заощадять відповідні бюджетні кошти.
Схвалені Урядом законопроекти передбачають такі зміни:
«Пробація буде застосовуватися і в якості основного, і в якості додаткового покарання. В першу чергу, вона розрахована на ті випадки, де наразі суд в якості покарання призначає обмеження волі або арешт. Пробация не замінить позбавлення волі», - розповів Денис Малюська, міністр юстиції.
Нагадаємо, в Україні запустять додаток, який дозволить голосувати нардепам, не перебуваючи в сесійній залі .