Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Раніше до України надійшла перша партія вакцини від коронавірусу Oxford / AstraZeneca (Covishield)
В Україні за минулу добу щеплено 1 179 осіб від COVID-19. З початку кампанії щеплено 1 338 осіб.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на міністерство охорони здоров'я України.
За добу найбільшу кількість щеплених зафіксували у Черкаській області (90 щеплень), за весь період прищеплювальної кампанії - також в Черкаській області (170 щеплень). Кількість щеплень, проведених в регіонах:
Нагадаємо, в Україні зробили перше щеплення від коронавірусу лікареві-реаніматологу в Черкасах.Перед щепленням йому виміряли температуру і провели інструктаж. Крім того, в Харківській області очікують надходження понад 30 тисяч доз ВАКЦ.