В Україні запустять швидкісні електрозарядні станції на туристичних трасах

Читать на русском

Попит на електротранспорт в Україні стає дедалі більше

Читать на русском
В Україні запустять швидкісні електрозарядні станції на туристичних трасах

Попит на електротранспорт в Україні стає дедалі більше

В Україні розробляють державну підтримку розвитку мережі електрозаправок. Це стосується швидкісних електрозарядних станцій на основних автодорогах з Києва до Львова, Одеси та Дніпра.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій на всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура", передає Інформатор .

«Кількість електромобілів в Україні стає дедалі більше. Для цього ми спільно з ЄІБ оновлюємо близько 1 000 одиниць громадського транспорту в 29 містах, готуємо пілотний проект зі встановлення швидкісних електрозарядок на головних магістралях країни, а також локалізуємо виробництво електрокарів в Україні. У першому читанні вже прийнятий законопроекти, що передбачає виробництво електромобілів, зарядних пристроїв та їх комплектуючих », - заявив Криклій.

За його словами, наразі розробляється спеціальна державна программа підтримки, яка дозволить побудувати швидкісні електрозарядні станції та точки на найбільш популярних маршрутах: Київ-Львів, Київ-Одеса та Київ-Дніпро"

Він зазначив, що в Україні зараз є 11 операторів зарядних станцій, з яких 3 оператори вже мають власне виробництво станцій постійного струму.

Нагадаємо, в Україні запускають проект "City Express" для сучасного приміського ж / д сполучення. Крім того, в поїздах України збираються посилити безпеку.

Також Інформатор розповідав, як купити квитки на поїзд через бот .

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.