«Напиши» - це інтимний діалог з тими, хто залишився на самоті з величезною відстанню до тих, кого вони люблять. Чуттєва та влучна історія про підтримку, близькість і силу простих слів у складні часи, коли вас розділяють кілометри, кордони та різні світи.
Врятували 79 осіб
У період з 22 по 28 лютого в Україні загинули 57 осіб під час пожеж. Ще десять чоловік на водних об'єктах.
Про це повідомляє прес-центр ДСНС,передає Інформатор .
"Ліквідовано 890 пожеж, врятовано під час пожеж 26 осіб. Під час пожеж загинули 57 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 657 тис. гривень", - заявили у ДСНС.
Відзначається, що протягом тижня на водних об'єктах загинули 10 осіб.
Нагадаємо, в Чернівцях в лікарні стався вибух, є постраждалі. Крім того, слідчі встановлюють причини виникнення пожежі в лікарні Чернівців.
Також Інформатор писав, що після пожежі в Запоріжжі по всій країні перевірять всі лікарні з кисневими системами.