"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Ця пісня — про наші особисті битви. Про те, як проходити крізь складні етапи, не втрачати себе і ставати прозорим до змін. Ми всі іноді падаємо, але саме через це набуваємо шанс на нове дихання”, — говорить фронтмен Anothers.
З них 751 дитина і 552 медпрацівника
В Україні за останню добу зафіксували 19 676 нових випадків коронавірусної хвороби. Одужали менше - 11 221 особа.
Про це повідомляє міністр охорони здоров'я Максим Степанов, - передає Інформатор .
Найбільше нових випадків підтвердили у Києві (1 864), Дніпропетровській (1 665), Львівській (1 639), Київській (1 265) та Харківській (1 194) областях.
За добу госпіталізували 3 936 осіб; летальних випадків - 419; одужали - 11 221.
Протестували:
За весь час пандемії в Україні захворіло 1 823 674 особи; одужали 1 395 104; летальних випадків - 36 381.
Нагадаємо, в Україні показники госпіталізації COVID-пацієнтів ще не на критичному рівні.Медична система країни може витримати до 40% більше добових госпіталізацій, ніж зараз.
Також Інформатор писав, що в Міністерстві охорони здоров'я розповіли, що робити, якщо сімейний лікар відмовився давати направлення на COVID-тест.Особливо в тому випадку, якщо є симптоми коронавірусу.