"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
З них 609 дітей і 388 медпрацівника
В Україні за останню добу зафіксували 11 833 нових випадки коронавірусної хвороби. Одужали менше - 5 467 осіб.
Про це повідомляє міністр охорони здоров'я Максим Степанов, - передає Інформатор .
Найбільше нових випадків підтвердили в Києві (1 121), Львівській (884), Одеській (883), Вінницькій (750) та Харківській (750) областях.
За добу госпіталізували 4 887 осіб; летальних випадків - 289; одужали - 5 467 осіб.
Протестували:
За весь час пандемії в Україні захворіло 1 489 023 людини; одужали 1 237 676 осіб; летальних випадків - 28 986.
Нагадаємо, в Україні не зафіксували жодного випадку тромбозу після вакцинації від COVID-19.Також виявили 362 випадки побічних реакцій.
Також Інформатор писав, що смертність весняної хвилі коронавірусу в Україні вже перевищила показники осінньої.Але піку ще не досягнуто.