«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Найбільша кількість вакцинованих в Україні за добу - в Тернопільській області
З початку вакцинації в Україні прищепили 29 378 осіб. За минулу добу, 10 березня, вакцину отримали 5 898 осіб.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я,- передає Інформатор .
Поки що все вакциновані отримали по одній дозі вакцини.
Кількість щеплень, які провели в регіонах за минулу добу:
«За минулу добу найбільша кількість вакцинованих в Тернопільській області (500 щеплень), за весь час - в Донецькій області (3 504 щеплення); найменшу кількість вакцинованих - в Закарпатській області (494 щеплення)», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в Україні почалася третя хвиля коронавірусу.Наразі працює 60 тисяч ліжок з підведеними киснем.
Також Інформатор писав, що в Україні розгорнули антивакцинальну кампанію.Її мета - чинити тиск на національну безпеку України.