RU
Головна
Життя
16:08, 28 Січня
Информатор UA

Интро

В Україні почнуть діяти стипендії, премії і гранти на навчання за кордоном для школярів з відмінною успішністю. Порядок призначення матеріальних заохочень затвердять впродовж двох місяців.Про це говорить Указ президента України Володимира Зеленського, - передає Інформатор .В Указі Президента №27 / 2021, протягом наступних двох місяців Кабінету міністрів необхідно розробити систему заохочень для:школярів з найвищими балами ЗНО;переможців всеукраїнських олімпіад зі шкільних предметів;переможців міжнародних олімпіад зі шкільних предметів;гранти Президента України на навчання за кордоном."Це наші найкращі учні. І ми будемо мотивувати їх старатися і надалі. Такі талановиті та цілеспрямовані діти побудують сильну і успішну Україну", - зазначив Зеленський.Нагадаємо, в МОН розглядають варіант навчання в школах з 5 років.Крім того, в Україні школи і ВНЗ повернулися до навчання після локдауну .

В Україні відмінники зможуть отримувати стипендії та гранти на навчання за кордоном

Читать на русском
В Україні відмінники зможуть отримувати стипендії та гранти на навчання за кордоном

Державний бюджет повинні переглянути і передбачити в ньому витрати на відповідні виплати

В Україні почнуть діяти стипендії, премії і гранти на навчання за кордоном для школярів з відмінною успішністю. Порядок призначення матеріальних заохочень затвердять впродовж двох місяців.

Про це говорить Указ президента України Володимира Зеленського, - передає Інформатор .

В Указі Президента №27 / 2021, протягом наступних двох місяців Кабінету міністрів необхідно розробити систему заохочень для:

  • школярів з найвищими балами ЗНО;
  • переможців всеукраїнських олімпіад зі шкільних предметів;
  • переможців міжнародних олімпіад зі шкільних предметів;
  • гранти Президента України на навчання за кордоном.

"Це наші найкращі учні. І ми будемо мотивувати їх старатися і надалі. Такі талановиті та цілеспрямовані діти побудують сильну і успішну Україну", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, в МОН розглядають варіант навчання в школах з 5 років.Крім того, в Україні школи і ВНЗ повернулися до навчання після локдауну .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.