"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду
В Україні схвалили концепцію розвитку кримськотатарської мови. Це забезпечить додаткові передумови для деокупації Криму.
Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Інформатор .
"Розвиток кримськотатарської мови націлений на захист мови і збереження самобутності корінного народу. Важливо розуміти, що це не тільки зміцнення зв'язків з громадянами, які змушені жити під тимчасовою окупацією", - зазначив Шмигаль.
Концепція спрямована на розширення сфер застосування кримськотатарської мови, заохочення громадян України до її вивчення, популяризацію серед різних вікових груп, особливо - серед молоді.
Заступник міністра закордонних справ України і кримськотатарська діячка Еміне Джапарова заявила,що це важливе рішення в контексті оголошення ООН періоду 2022-2032 десятиліттям мов корінних народів.
"Україна долучилася до кола співавторів відповідної резолюції. Прийняття цієї концепції є одним з конкретних механізмів збереження мови кримських татар", - зазначила Джапарова.
Відзначимо, що після окупації російською владою Криму і Севастополя посилилися загрози для кримськотатарської мови, а її стан за багатьма показниками ЮНЕСКО - критичний. Тому метою цієї концепції є забезпечення умов для функціонування кримськотатарської мови, як мови одного з корінних народів України.
Нагадаємо, окупанти в Криму забороняють українську і кримськотатарську мови. Крім того, РФ планує провести паради в трьох містах окупованого Криму.