“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Обсяг коштів для такої накопичувальної системи складе 2-3 млрд гривень на рік
В Україні працюють над запровадженням накопичувальної системи. Мінсоцполітики розробив законопроект №2683 для людей які працюють в особливо важких і небезпечних умовах.
Про це заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна на пенсійному форумі, передає Інформатор .
"В нас сьогодні є шкідливі для здоров'я професії (список 1, 2) і роботодавці повинні відшкодовувати достроковий пільговий період за свій рахунок. Ми запропонували механізм для переведення фінансування дострокових пенсій до накопичувальних фондів", - заявила Лазебна.
За її словами, бізнес, який використовує працю людей на шкідливих професіях повинен мати зобов'язання накопичувати за період цієї роботи дострокову пенсію.
"Держава повинна забезпечити ефективну роботу системи пенсійних накопичень через професійне державне регулювання нагляду", - зазначила Лазебна.
Обсяг коштів для такої накопичувальної системи складе 2-3 млрд грн на рік. Розрахунки проведені до 2050 року показують, що від запровадження такої системи виграють і працівники, і роботодавці, і взагалі економіка країни.
Глава державної податкової служби Олексій Любченко підкреслив, що для запуску ефективної роботи накопичувальної пенсійної системи в Україні необхідно вирішити питання з робочими місцями, контролем за споживчими витратами.
"Перше, чому варто приділити увагу це заповнення робочих місць серед населення. У 2019 з 29,6 млн громадян, які перебувають в активному віці від 15 до 70 років, 11 млн доходів не отримували. У 2004 році 19 млн громадян мали робочі місця, але по закінченню 10 років з 2004 року по 2015 рік податкова служба зафіксувала втрату 5 млн робочих місць", - резюмував Любченко.
Для довідки: накопичувальна пенсія - це щомісячна довічна виплата пенсійних накопичень, сформованих за рахунок страхових внесків роботодавців і доходу від їх інвестування.
Нагадаємо, Кабмін встановив індексацію пенсій на 1 березня. Крім того, в Україні підвищення пенсій відбудеться у кілька етапів.
Раніше Інформатор писав, скільки в середньому отримують українські пенсіонери.