Кожна історія закарбовується не лише словами, а й відлунням серця. Творча спілка Phil it повертає нас до місця, де простір між “була” і “не стала” наповнений тишею, яка все ще дзвенить у пам’яті. Нова пісня «Пірнаю» — це ніжне занурення у світ спогадів, коли любиш так сильно, що не вистачає дихання, аби просто існувати без тієї людини.
Епідситуація в країні погіршується
В Україні кількість заражених на коронавірус подвоюється приблизно кожні три тижні. Ситуація з COVID-19 в країні погіршується.
Як передає Інформатор,про це йдеться в прогнозі Національної академії наук України .
Вчені відзначають, що за тиждень в середньому в день виявляли 12 650 нових випадків коронавірусу, що приблизно на 5 200 випадків більше, ніж за два тижні до цього. При цьому одужували в середньому 5 240 осіб на день, середня кількість летальних випадків - 248, що на 100 більше, ніж за два тижні до.
«Кількість нових випадків хвороби зростає темпами, що приблизно відповідають його подвоєнню кожні три тижні», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Україні за останню добу зафіксували 14 174 нових випадків коронавірусної хвороби.Одужали менше - 7 386 осіб.
Також Інформатор писав, що в Україні не планують запроваджувати загальнонаціональний локдаун найближчим часом . Обмеження будуть впроваджуватимуть в окремих регіонах.