Головна
Життя
19:38, 23 Березня
Информатор UA

Интро

Всі операції з пересадки печінки і нирок вже в поточному році будуть проходити в Україні. Таких операцій потребують близько 5000 осіб щорічно.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова у Facebook ."У цьому році ми вдвічі збільшимо кількість трансплантацій, проведених в Україні. Протягом 2021 роки жоден українець, який потребує пересадки печінки або нирки, не буде відправлятися за кордон - всі ці операції будуть проходити в Україні", - зазначив глава МОЗ.При цьому він вкрай обурився тим, що щороку близько 5000 осіб потребують пересадки органів, але живуть "середньовічними міфами про чорних трансплантологів"."Я розумію страхи людей, але вони відразу зникають, якщо пересадки органу вимагає близька людина. Я хочу, щоб українці повірили: трансплантація - це не про торгівлю органами, а про життя. Ми повинні позбутися комплексу неповноцінності, перестати говорити "в нас це неможливо". Адже в нашій країні найкращі лікарі і ми виписуємо законодавство так ретельно, щоб ніхто й гадки не міг допустити про бізнес на органах", - підсумував Степанов.Нагадаємо, що Україна вперше закупила стовбурові клітини для трансплантації за рахунок бюджету. Крім того, на початку серпня у Львові вперше в історії України пересадили підшлункову залозу від нерідного донора.Крім того, в Україні відкриють центр з трансплантації.У рік зможуть проводити більше 100 операцій зі стовбуровими клітинами.Також Інформатор писав, що в Україні запрацювала єдина державна інформаційна система трансплантації органів і тканин.

В Україні будуть робити всі операції з пересадки печінки і нирок

Читать на русском

Близько 5 000 осіб щороку потребують пересадки органів

Читать на русском
В Україні будуть робити всі операції з пересадки печінки і нирок

Близько 5 000 осіб щороку потребують пересадки органів

Всі операції з пересадки печінки і нирок вже в поточному році будуть проходити в Україні. Таких операцій потребують близько 5000 осіб щорічно.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова у Facebook .

"У цьому році ми вдвічі збільшимо кількість трансплантацій, проведених в Україні. Протягом 2021 роки жоден українець, який потребує пересадки печінки або нирки, не буде відправлятися за кордон - всі ці операції будуть проходити в Україні", - зазначив глава МОЗ.

При цьому він вкрай обурився тим, що щороку близько 5000 осіб потребують пересадки органів, але живуть "середньовічними міфами про чорних трансплантологів".

"Я розумію страхи людей, але вони відразу зникають, якщо пересадки органу вимагає близька людина. Я хочу, щоб українці повірили: трансплантація - це не про торгівлю органами, а про життя. Ми повинні позбутися комплексу неповноцінності, перестати говорити "в нас це неможливо". Адже в нашій країні найкращі лікарі і ми виписуємо законодавство так ретельно, щоб ніхто й гадки не міг допустити про бізнес на органах", - підсумував Степанов.

Нагадаємо, що Україна вперше закупила стовбурові клітини для трансплантації за рахунок бюджету. Крім того, на початку серпня у Львові вперше в історії України пересадили підшлункову залозу від нерідного донора.

Крім того, в Україні відкриють центр з трансплантації.У рік зможуть проводити більше 100 операцій зі стовбуровими клітинами.

Також Інформатор писав, що в Україні запрацювала єдина державна інформаційна система трансплантації органів і тканин.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.