“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Через російську агресію Україна на сьогодні є однією з найбільш забруднених мінами й снарядами країн у світі
В Україні буде створено Центр гуманітарного розмінування. Він виконуватиме функції аналітичного центру та узагальнюватиме інформацію щодо потреб розмінування. в міністерств, ОВА, країн-партнерів та міжнародних організацій.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
"Український центр гуманітарного розмінування покращить координацію між усіма суб’єктами протимінної діяльності. А також дасть можливість залучити всі можливі ресурси для проведення розмінування", - сказав він.
Шмигаль наголосив, що через російську агресію Україна на сьогодні є однією з найбільш забруднених мінами й снарядами країн у світі. Гуманітарне розмінування є першим етапом відновлення деокупованих територій, який дає можливість почати відбудову житла й критичної інфраструктури.
За інформацією Держслужби з надзвичайних ситуацій, 270 тисяч квадратних кілометрів території України залишаються потенційно небезпечними через замінування – це третина від загальної площі держави.
Рятувальники просять утриматися від відвідин полів, лісів, лісових масивів та місць, де велись бойові дії. Ці території є потенційно небезпечними.
Як повідомляв Інформатор раніше, росія висушує Каховське водосховище. Це ставить під загрозу питну воду, сільськогосподарське виробництво та безпеку на ЗАЕС - найбільшій в Європі атомній станції.
Ми також писали про те, як вплине підрив дамби Каховської ГЕС на ЗАЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.