Головна
Україна
Події
20:52, 12 Червня
Информатор UA

Интро

В Україну вже місяць повертаються більше людей, ніж виїжджає. 11 червня з-за кордону прибула майже 41 тисяча людей, понад 36 тисяч із них — українці. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Західне регіональне управління Державної прикордонної служби. За даними, за добу 11 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 81 тисяча осіб та майже 20 тисяч транспортних засобів. З України минулої доби виїхали 40 тисяч осіб (понад 24 тисячі з них рушили до Польщі, а решта — до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови). При цьому прибули майже 41 тисяча людей, з них понад 36 тисяч українців. Також прикордонники оформили 128 вантажівок з гуманітарною допомогою. Раніше ми розповідали, які категорії громадян можуть виїхати за кордон.  Також Інформатор писав, що Канада спростила в'їзд для українських біженців.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україну вже місяць повертається більше людей, ніж виїжджає - прикордонники

Читать на русском

Також прикордонники оформили 128 вантажівок з гуманітарною допомогою

Читать на русском
В Україну вже місяць повертається більше людей, ніж виїжджає - прикордонники

Також прикордонники оформили 128 вантажівок з гуманітарною допомогою

В Україну вже місяць повертаються більше людей, ніж виїжджає. 11 червня з-за кордону прибула майже 41 тисяча людей, понад 36 тисяч із них — українці.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Західне регіональне управління Державної прикордонної служби.

За даними, за добу 11 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 81 тисяча осіб та майже 20 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби виїхали 40 тисяч осіб (понад 24 тисячі з них рушили до Польщі, а решта — до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови). При цьому прибули майже 41 тисяча людей, з них понад 36 тисяч українців.

Також прикордонники оформили 128 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Раніше ми розповідали, які категорії громадян можуть виїхати за кордон

Також Інформатор писав, що Канада спростила в'їзд для українських біженців

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.