Це дуже відверта пісня, про прагнення залишатися для свого коханого тією самою музою, бути його героїнею та натхненням. У цьому бажанні – вся жіноча відвертість: навіть коли все розхитане, навіть коли любов розбавлена «зайвою водою», вона все одно прагне до нього, як до свого Моїсея, свого провідника крізь хаос і пустелю почуттів.
Вони знаходяться в порті Одеси
В Україну прибуло судно Ocean Grand, яким із США доставили два патрульні катери типу Island. Вони отримали назви "Фастів" та "Суми".
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр Військово-морських сил ЗСУ .
"Ми вдячні американським партнерам за підтримку. Високо цінуємо внесок Сполучених Штатів Америки для стримування збройної агресії Російської Федерації проти України", - заявив командувач Військово-морських сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.
Патрульні катери Island доставили до Одеського морського торговельного порту, вони проходять митний контроль, розвантаження. Потім їх відбуксують до місць базування. На катерах піднімуть військово-морський прапор України та під командуванням українських екіпажів вони почнуть свій шлях, щоб забезпечити морську безпеку в акваторіях Чорного та Азовського морів.




Зазначимо, Island – тип патрульних катерів берегової охорони США. Він призначений для пошуково-рятувальних робіт та патрулювання у прибережних водах. Перші два патрульні катери класу Island передали Україні у вересні 2018 року.

Нагадаємо, в Україні провели випробування реактивних снарядів для системи "Град". Окрім того, Бельгія подарувала Україні науково-дослідне судно Belgica .
Також Інформатор розповідав, що цього року закуплять турецькі безпілотники Bayraktar для потреб ВМС України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .