"Напевно, треба було робити діалог. Завжди треба комунікувати. Найважливіше зараз — це те, що є законопроєкт. Він зареєстрований. Я думаю, що за нього проголосують. Я хочу, щоб це відбулося"
Я хочу, щоб ця пісня стала вашим особистим гімном-одою насолоди від себе. Нехай вона зваблює вас… збуджує, розкриває, вдихає у вас життя. Ця пісня - для вас.
В Укренерго оголосили відключення світла на 19 серпня
В Україні знову повертаються відключення світла після тривалої відсутності обмежень. У понеділок, 19 серпня, буде застосовуватися одна черга відключень електроенергії. Триватимуть відключення лише чотири години, їхня причина - посилення спеки в країні.
Про це заявили в Укренерго. Зазначається, що 19 серпня в Україні застосовуватимуть відключення з 17 до 21 години. В інші години обмежень не передбачається. Зазначимо, що це перші знеструмлення в Україні, яких не було ще з 29 липня.
"Причина застосування заходів обмеження – зростання споживання через спеку", - заявили в Укренерго.
Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що наступного тижня в Україні буде нове випробування спекою. За його словами, через дефіцит енергії в системі знову повернуться графіки відключень. Тому, підкреслив Кудрицький, важливо економити електроенергію.
"На відміну від цього тижня, коли Диспетчерський центр «Укренерго» фіксував дефіцит лише увечері, наступного тижня нестача енергії буде відчуватися протягом всієї доби. Детальніше про ситуацію в енергосистемі у наступні кілька днів", - заявив Володимир Кудрицький.
Раніше в Укренерго говорили про те, що зі зростанням температури диспетчерський центр прогнозує можливе зростання споживання електроенергії на 10-12%. Також фахівці зауважили, що система все ще відновлюється після 8 масованих ракетно-дронових атак росіян, які вони здійснили з березня по липень 2024 року.
"У разі значного зростання споживання, диспетчерський центр «Укренерго» вживатиме всіх необхідних заходів для балансування енергосистеми й компенсації дефіциту. Зокрема, залучатиме аварійну допомогу з європейських країн. За потреби – застосовуватиме заходи обмеження споживання", - попереджали в Укренерго.
При цьому Укргідрометцентр прогнозував, що в понеділок, 19 серпня, у південних та центральних областях сильна спека 35-37 градусів тепла, а в Карпатах - 23-28 градусів вище нуля.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.