«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
Для MONATIK ця робота має особливе значення — адже саме з брейкінгу, як частини стрит-культури, розпочався його творчий шлях. Саме тому ця робота — його особиста мотивація рухати українську молодь вперед.
ВВП до кінця року складе не менше 4%, а інфляція - близько 10%
Зростання валового внутрішнього продукту в Україні в другому півріччі 2021 року прискориться, а інфляція сповільниться. Про це розповів глава Міністерства фінансів Сергій Марченко.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінфін.
"За підсумками року зростання ВВП становитиме не менше 4%", — вважає міністр.
Цікаво, що саме таким і був прогноз експертів щодо зростання ВВП в Україні в поточному році.
На його думку, такий прогноз є песимістичним. При цьому, за його ж даними, інфляція за підсумками року не перевищить 10%.
У наступному ж році зростання ВВП складе 5-6%, вважають у виконавчому комітеті реформ.
До таких показників привели:
Для довідки. ВВП - валовий внутрішній продукт - макроекономічний показник, що відображає ринкову вартість усіх кінцевих товарів і послуг, призначених для безпосереднього вживання, використання або застосування і вироблених за рік у всіх галузях економіки на території держави для споживання, експорту та накопичення.
Раніше Інформатор повідомляв, що у 2021 році в Україні очікується зростання ВВП.
Також повідомлялося, у НБУ звертає антикризові заходи, інфляція піде на спад.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.