Головна
Україна
Події
14:48, 1 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні зникли безвісти понад 100 дітей. Ще 234 тисяч дітей незаконно вивезли до росії. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, повідомляє Інформатор. "Під час війни росії проти України загинуло 243 дитини, ще 446 - поранені. Діти - це найвразливіша категорія населення. Наша головна мета полягає в тому, щоб зберегти і врятувати наших дітей від страшних наслідків війни, які ми маємо сьогодні", - заявила Павліченко. Поліцейські працюють над пошуком безвісти зниклих українців. "З початку війни слідчі відкрили 393 кримінальні провадження щодо злочинів, які вчинили військові рф і через що постраждали 558 дітей, з них 162 дитини загинули, 232 - поранені і 103 вважаються безвісти зниклими", - уточнила Павличенко. За її словами, безліч дітей були депортовані на територію рф і білорусі. Є інформація, що 234 тисяч дітей перетнули кордон з територією рф. Тобто їх примусово вивезли з ОРДЛО та України. "Встановлюємо особисті дані цих дітей", – додала Павліченко. Як уточнили в Офісі генерального прокурора, 145 дітей вважаються зниклими безвісти. Найбільше дітей постраждало у Донецькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Запорізькій та Чернігівській областях. "У скоєнні злочинів проти дітей вже повідомили про підозру 11 російським військовим, у тому числі про сексуальне насильство над неповнолітньою", - йдеться у повідомленні. Серед загиблих від військових злочинів рф 130 хлопчиків та 79 дівчаток, стать ще 34 дітей встановити не вдалося. Найменшим загиблим дітям було 23 дні, півтора та три місяці. Основні причини загибелі дітей: 166 дітей загинули від бомбардувань та обстрілів цивільної інфраструктури збройними силами рф, 36 – окупанти розстріляли у цивільних автомобілях, на яких сім'ї намагалися виїхати у безпечні місця, 17 - були вбиті прицільним пострілом військових рф, 13 – загинули під час евакуації, 6 – загинули від детонації бойових снарядів, 5 – померли, не дочекавшись медичної допомоги та під завалами. Нагадаємо, через війну рф проти України понад 5 мільйонів дітей потребують допомоги. Крім того, у додатку «Дія» можна буде подати документи на усиновлення дитини. Також Інформатор  писав, що окупанти незаконно вивезли до рф понад 238 тисяч українських дітей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні зникли безвісти більше 100 дітей

Читать на русском

Рашисти позбавляють їх щасливого дитинства

Читать на русском
В Україні зникли безвісти більше 100 дітей

Рашисти позбавляють їх щасливого дитинства

В Україні зникли безвісти понад 100 дітей. Ще 234 тисяч дітей незаконно вивезли до росії.

Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, повідомляє Інформатор.

"Під час війни росії проти України загинуло 243 дитини, ще 446 - поранені. Діти - це найвразливіша категорія населення. Наша головна мета полягає в тому, щоб зберегти і врятувати наших дітей від страшних наслідків війни, які ми маємо сьогодні", - заявила Павліченко.

Поліцейські працюють над пошуком безвісти зниклих українців.

"З початку війни слідчі відкрили 393 кримінальні провадження щодо злочинів, які вчинили військові рф і через що постраждали 558 дітей, з них 162 дитини загинули, 232 - поранені і 103 вважаються безвісти зниклими", - уточнила Павличенко.

За її словами, безліч дітей були депортовані на територію рф і білорусі. Є інформація, що 234 тисяч дітей перетнули кордон з територією рф. Тобто їх примусово вивезли з ОРДЛО та України.

"Встановлюємо особисті дані цих дітей", – додала Павліченко.

Як уточнили в Офісі генерального прокурора, 145 дітей вважаються зниклими безвісти. Найбільше дітей постраждало у Донецькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Запорізькій та Чернігівській областях.

"У скоєнні злочинів проти дітей вже повідомили про підозру 11 російським військовим, у тому числі про сексуальне насильство над неповнолітньою", - йдеться у повідомленні.

Серед загиблих від військових злочинів рф 130 хлопчиків та 79 дівчаток, стать ще 34 дітей встановити не вдалося. Найменшим загиблим дітям було 23 дні, півтора та три місяці.

Основні причини загибелі дітей:

  • 166 дітей загинули від бомбардувань та обстрілів цивільної інфраструктури збройними силами рф,
  • 36 – окупанти розстріляли у цивільних автомобілях, на яких сім'ї намагалися виїхати у безпечні місця,
  • 17 - були вбиті прицільним пострілом військових рф,
  • 13 – загинули під час евакуації,
  • 6 – загинули від детонації бойових снарядів,
  • 5 – померли, не дочекавшись медичної допомоги та під завалами.

Нагадаємо, через війну рф проти України понад 5 мільйонів дітей потребують допомоги. Крім того, у додатку «Дія» можна буде подати документи на усиновлення дитини.

Також Інформатор  писав, що окупанти незаконно вивезли до рф понад 238 тисяч українських дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.