«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
Роз’яснення постанови Уряду щодо деяких виплат військовослужбовцям
Уряд прийняв постанову, яка передбачає інший підхід виплати додаткової винагороди військовим, а не її скасування. Отримувати до 30 тисяч гривень будуть пропорційно часу служби в розрахунку на місяць, а також залежно від місця несення служби та району ведення бойових дій.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на роз'яснення Міністерства внутрішніх справ України.
Для прикладу:
Приклад розмірів виплат для окремих категорій працівників Національної поліції:
інспектор-вибухотехнік:
патрульний:
"Ці зміни не стосуються військовослужбовців ЗСУ. Такий підхід щодо пропорційної виплати додаткової винагороди буде застосовуватись для Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, Національної поліції, а також осіб цивільного та начальницького складу цивільного захисту ДСНС", - зазначається у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.